Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici:
06.11-09:00
17:00 Tismana – PTA Celei nr. 1 – sat Celei – parțial
09:00 – 12:00 Novaci – PTA Bercești – sat Bercești
12:00 – 15:00 – Baia de Fier – PTA Baia de Fier nr. 5 – sat Baia de Fier – parțial
09:00 – 17:00 Bărbătești – SMA Bărbătești, PTA Petrești – sat Petrești, PTA Musculești – sat Musculești, PTA CFR Musculești (terț)
09:00 – 17:00 Săulești – PTA Dolcești – sat Dolcești, PTA Săulești nr. 1, PTA Săulești nr. 1, PTA Săulești nr. 2 – sat Săulești, PTA SM Bibești, PTA Bibești nr. 1, PTA Bibești nr. 2 – sat Bibești, PTA CFR Bibești (terț), PTS Victor Dembrovschi (terț)
09:00 – 17:00 Turburea – PTA Turburea de Sus – sat Turburea (parţial)
09:00 – 17:00 Aninoasa – PTA Bobaia nr. 1, PTA Bobaia nr. 2 – sat Bobaia, PTA SNG Ploiești (terţ)
09:00 – 17:00 Săuleşti – PTCZ Irigaţii Săuleşti, Balastieră Săuleşti, PTA Sablare Bibeşti (terţ)
09:00 – 17:00 Vladimir – PTA Vladimir nr. 1, PTA Vladimir nr. 2, PTA Vladimir nr. 3 – sat Vladimir, PTA Andreești nr. 1, PTA Andreești nr. 2 sat Andreești, PTA Valea Deşului – sat Valea Deşului, PTA Fraşinu nr. 1, PTA Fraşinu nr. 2 – sat Frasinu, PTA Moţeşti – sat Moţeşti, PTA Alcatel Andreeşti, PTA Asfalt Andreeşti (terţ)
07.11.2017
09:00 – 13:00 Târgu Jiu – PTAB 157 – Strada Bicaz – parţial,strada Vasile Cârlova, Barăci ACH
09:00 – 17:00 Tismana – PTA Costeni – sat Costeni
09:00 – 12:00 Cărbunești – PTA Cojani nr. 1 – sat Cojani – parțial
12:00 – 15:00 Cărbunești – PTAB Crețești – sat Crețești
09:00 – 17:00 Cărbuneşti – PTAM Centru de Recuperare, PTA Blahniţa de Jos – sat Blahniţa, PTA Colibaşi – sat Colibaşi, PTA Cuci – sat Cuci, PTA Cerăt de Pojogeni – sat Cerăt de Pojogeni
09:00 – 17:00 Scoarţa – PTA Bobu, PTA SMA Bobu – sat Bobu, PTAB Mogoşani – sat Mogoşani, PTA Scoarţa nr. 1, PTA Scoarţa nr. 2, PTA Scoarţa nr. 3 – sat Scoarţa, PTA Cerăt de Copăcioasa – sat Cerăt de Copăcioasa, PTA Budieni nr. 1, PTA Budieni nr. 2, PTA Budieni nr. 3 – sat Budieni, PTA Piștesti – sat Piștești, PTA Copăcioasa nr. 1, PTA Copăcioasa nr. 2, PTA SAM Copăcioasa – sat Copăcioasa, PTA Lintea – sat Lintea, PTA UM Copăcioasa (terț), PTA CFR Copăcioasa (terț)
08.11.2017
09:00 – 17:00 Tismana – PTA Sohodol nr. 1 – sat Sohodol – parțial
09:00 – 12:00 Motru -PTA Leurda Sat – sat Leurda
12:00 – 15:00 Rovinari – PTCZ nr. 4 Rovinari – străzile Prieteniei – Societății Comerciale Piață, bl- UACC C1, C2 și C3, Tineretului – bl. G 3, Minerilor – bl. L 1
09:00 – 17:00 Săcelu – PTA Săcelu Băi nr. 1, PTA Săcelu Băi nr. 2, PTCZ OJT Săcelu – sat Săcelu, PTA Jeriştea – sat Jeriştea, PTA Blahniţa nr. 1, PTA Blahniţa nr. 2, PTA Blahniţa nr. 3 – sat Blahniţa, PTA Maghereşti – sat Maghereşti, PTA Bereasca – sat Bereasca, PTCZ Punct Termic Blocuri Săcelu (terţ), PTCZ Punct Termic Bază tratament (terţ)
09:00 – 17:00 Bengeşti Ciocadia – PTA Bircii – sat Bircii, PTA IAS Bengeşti, PTAB Bengeşti, PTA Linia Mare Bengeşti, PTA Moară Bengești – sat Bengeşti, PTA Manuben Trans (terţ), PTA Gater Bengeşti (terţ), PTAB Pompe Apă Bengeşti Ciocadia
09:00 – 17:00-Albeni-PTA Albeni – sat Albeni – parțial
09.11.2017
09:00 – 17:00 Peștișani – PTA Frâncești nr. 1 – sat Frâncești – parțial
09:00 – 12:00 Dănești – PTA Merfulești – sat Merfulești
12:00 – 15:00 Baia de Fier – PTCZ Flotație Baia de Fier – Colonie Valea Galbenului
09:00 – 17:00 Glogova – PTA Iormaneşti 1, PTA Iormaneşti 2 – sat Iormaneşti, PTAM Glogova 3, PTA Glogova nr. 1 – sat Glogova, PTA Cămuieşti – sat Cămuieşti, PTA Clejneşti – sat Clejneşti, PTA Turoforest Gater Glogova (terţ), PTA Olteanu nr. 1, PTA Olteanu nr. 2 – sat Olteanu
09:00 – 17:00 Cătunele – PTA Steic – sat Steic, PTA Valea Perilor 1, PTA Valea Perilor 2 – sat Valea Perilor, PTA Almisan (terţ), PTA Cătune – sat Cătune, PTA Dealul Viilor – sat Dealul Viilor, PTA Lupoaia nr. 2 – sat Lupoaia (parţial), PTA Valea Mănăstirii – sat Valea Mănăstirii
09:00 – 17:00 Motru – PTA Autogară, străzile: Calea Severinului (parţial), calea Tismenei (parţial), PTA Agromec, strada Însurăţei
10.11.2017
09:00 – 17:00 Peștișani – PTA Borosteni – sat Borosteni
09:00 – 17:00 Glogova – PTA Iormaneşti 2 – sat Iormaneşti – parțial, PTAM Glogova 3, PTA Glogova nr. 1 – sat Glogova, PTA Cămuieşti – sat Cămuieşti, PTA Turoforest Gater Glogova (terţ)
09:00 – 17:00 Motru – PTA Râpa – sat Râpa
Informaţii actualizate despre programul acestor lucrări pentru săptămâna în curs sunt disponibile la adresa www.distributieoltenia.ro.
Deficiențele în alimentarea cu energie electrică ce afectează rețelele electrice din județul Gorj pot fi semnalate non-stop, direct operatorului de distribuție la unul dintre numerele de telefon: Info Tel 0800 500 000 – număr de telefon gratuit în orice rețea; 0251 408 006, 0251 408 007, 0251 408 008 – numere de telefon cu tarif normal în rețeaua națională.