Acasa / Electrica / Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici

Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici

Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici:

07.10.2019
09:00 – 12:00 Ţânţăreni – PTA Floreşti 3 – sat Floreşti, parţial
12:00 – 15:00 Plopşoru – PTA Plopşoru 2 – sat Plopşoru , parţial
10:00 – 17:00 Bâlteni – PTA 1 Vlăduleni, PTA 2 Vlăduleni – sat Vlăduleni, PTCZ Fabrica de Cărămidă (terţ), PTA 1 Moi, PTA 2 Moi – sat Moi, PTA Pompe Apă Moi (terţ)
09:00 – 16:00 Târgu Jiu – PTCZ 126 (terţ), PTCZ 108 – Ferma nr. 2 – Avi Instant PTA Parc 1000 Iaşi (terţ)

08.10.2019
09:00 – 12:00 Dăneşti – PTA Trocani – sat Trocani
12:00 – 15:00 Arcani – PTA Sănăteşti – sat Sănăteşti
09:00 – 14:00 Băleşti-PTA Băleşti 1, PTA Băleşti 2, PTA Băleşti 3, PTA Sere Băleşti , PTA Pompe Băleşti – Băleşti, PTA Orange (terţ), PTA AEI Băleşti (terţ), PTA Platforma Cântar 60T (terţ), PTA CAP Băleşti (Anairo ) (terţ), PTA Ceauru 1, PTA Ceauru 2, PTA Ceauru 3, PTA Ceauru 4, PTA SMA Ceauru – sat Ceauru, PTA Staţie Epurare Ceauru (terţ), PTAB Rasova 1, PTAB Rasova 2, PTAB Gospodarie Apa Rasova – sat Rasova, PTA Uncioaia – sat Uncioaia, PTA Tămăşeşti – sat Tămăşeşti, PTA Staţie Epurare Tămăşeşti (terţ), PTA Murgea Valentin Tămăşeşti (terţ), PTA Pompe Tălpăşeşti (terţ), PTA Corneşti 1 – sat Corneşti – parţial, PTA Corpmetal 1 (terţ)
12:00 – 16:00-Ciuperceni-PTA Strâmba Vulcan 1, PTA Strâmba Vulcan 2 – sat Strâmba Vulcan, PTA Ciuperceni 1 – sat Ciuperceni, partial, PTA Zorzila -sat Zorzila, PTAB 1 Peşteana Vulcan, PTAB 2 Peşteana Vulcan – sat Peşteana Vulcan, PTAB Boboieşti – sat Boboieşti, PTAB 1 Vîrtopu, PTAB 2 Vîrtopu, PTA Gater Vîrtopu (terţ), PTA Pompe Apă Vîrtopu (terţ) – sat Vîrtopu
12:00 – 16:00 Câlnic – PTA Câlnic 1, PTA Câlnic 2, PTA Ingrăşătorie Câlnic (terţ), PTA Staţie Apa Câlnic (terţ), PTA Pompe Câlnic (terţ) – sat Câlnic, PTA Vlădoiu – sat Vlădoiu, PTA Călnicu de Sus – sat Călnicu de Sus, PTA Hodoreasca – sat Hodoreasca, PTA Vâlceaua -sat Vâlceaua, PTA Pieptani 1, PTA Pieptani 2, PTA Marsat – sat Pieptani

09.10.2019
09:00 – 12:00 Albeni – PTA Nr. 2 Bolboceşti – sat Bolboceşti, parţial
12:00 – 15:00 Prigoria – PTA Nr. 1 Călugăreasa – sat Călugăreasa, parţial
09:00 – 16:00 Mătăsari – PTA 1 Runcurel, PTA 2 Runcurel, PTA Radio Releu – sat Runcurel

10.10.2019
09:00 – 12:00 Bengeşti – Ciocadia-PTA Bălceşti 2 – sat Bălceşti, parţial
12:00 – 15:00 Muşeteşti – PTA Grui – sat Grui
09:00 – 17:00 Aninoasa – PTA 3 Bobaia – sat Bobaia, partial, PTA Staţia de Epurare Bobaia(terţ), PTA 1 Aninoasa, PTA 2 Aninoasa, PTA Staţie Clorinare – sat Aninoasa, PTA Cornişani -sat Cornişani, PTA 1 Sterpoaia, PTA 2 Sterpoaia, PTA Rezervor Sterpoaia, PTA Repompare Sterpoaia – sat Sterpoaia, PTA Poeni – sat Poeni
10:00 – 17:00 Borăscu – PTA Borăscu 1, PTAB Borăscu 2 – sat Borăscu, parţial, PTA Miluta 1, PTA Miluta 2 – sat Miluta, PTA Menţii de Jos – sat Menţii de Jos, PTA Gura Menţi – sat Gura Menţi
09:00 – 14:00 Târgu Jiu – PTCZ nr. 23 – str. Bicaz, Aleea Bicaz, bulevardul Brâncuşi (de la Primărie până la Penitenciar), Sediu CRC Engie, Club Caractere, Sediu Comtec, str. Vasile Alecsandri, Sala Sporturilor

11.10.2019
09:00 – 12:00 Schela – PTA Grui 1 – sat Grui, parţial
12:00 – 15:00 Padeş – PTA Călugăreni 1, PTA Releu Călugăreni – sat Călugăreni , parţial PTA Motru Sec, PTA Motru Sec Gară – sat Motru Sec, PTA Cloşani – sat Cloşani
10:00 – 17:00 Borăscu – PTA Borăscu 1, PTAB Borăscu 2 – sat Borăscu, parţial, PTA Miluta 1, PTA Miluta 2 – sat Miluta, PTA Menţii de Jos – sat Menţii de Jos, PTA Gura Menţi – sat Gura Menţi

Lucrările pot fi reprogramate în situaţia în care condiţiile meteo sunt nefavorabile.
Informaţii actualizate despre programul acestor lucrări pentru săptămâna în curs sunt disponibile la adresa www.distributieoltenia.ro

Scrie un commentariu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*