Acasa / Electrica / Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici

Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici

Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici:

28.10.2019
09:00 – 17:00 – Dăneşti-PTA Botorogi, PTA Abator Botorogi – sat Botorogi, PTA Urecheşti 1, PTA Urecheşti 2, PTA Urecheşti 3, PTA CAP Urecheşti – sat Urecheşti, PTA UM Tîlveşti – sat Tîlveşti, PTA Dăneşti, PTA Pompe Dăneşti, PTA CAP Dăneşti – sat Dăneşti, PTA Staţie Epurare Dăneşti (terţ), PTA Văcarea 1, PTA Văcarea 2, PTA Văcarea 3 – sat Văcarea, PTAB 1 Bucureasa, PTAB 2 Bucureasa – sat Bucureasa, PTA 1 Ungureni, PTA CAP Ungureni – sat Ungureni, PTA Saşa 1, PTA Saşa 2 – sat Saşa, PTA Barza 1, PTA Barza 2, PTA Barza 3 – sat Barza, PTA Ţîrculeşti – sat Ţîrculeşti, PTA Brătuia – sat Brătuia, PTA Merfuleşti – sat Merfuleşti, PTA Trocani – sat Trocani
09:00 – 17:00 – Bărbăteşti-PTA Socu – sat Socu

29.10.2019
09:00 – 17:00 – Leleşti-PTA Leleşti 1, PTA Leleşti 2 -sat Leleşti, PTA CAP Leleşti (terţ), PTA Cîrstoc (terţ), PTA Epurare Frăteşti (terţ), PTA Balastieră Frăteşti (terţ)
09:00 – 17:00 – Ţicleni-PTA Tunşi 2 – sat Tunşi parţial
09:00 – 16:00 – Mătăsari-PTA Pompe (terţ)
09:00 – 16:00 – Dragoteşti-PTAB 4 Dragoteşti – Dragoteşti parţial
09:00 – 12:00 – Târgu Jiu-PTCZ 113 – sat Botorogi parţial
12:00 – 15:00 – Dăneşti-PTA Botorogi – sat Botorogi parţial
12:00 – 16:00 – Târgu Jiu-PTA 37 – Tg. Jiu, Str. lezureni, de la sensul Giratoriu pana la Restaurantul Bunăiasu Staţie Peco Lukoil, Direcţia Sanitar Veterinară, Dacia Service, str. Ciocârlău, PTCZ 226 – COMBO Gorj (Terţ), PTA 239 (terţ), PTA Coremi (terţ) – Târgul Auto Succes
09:00 – 17:00 – Musetesti-PTA Grui – sat Grui

30.10.2019
09:00 – 17:00 – Leleşti-PTA Frăteşti – sat Frăteşti, PTA ST Tratare Leleşti (terţ)
09:00 – 17:00 – Runcu-PTA Dobriţa 1, PTA Dobriţa 2, PTA Dobriţa 3 – sat Dobriţa, PTA Suseni, PTAB Suseni 2, PTCZ Sanatoriu Dobriţa – sat Suseni, PTCZ Sanatoriu Dobriţa (terţ)
09:00 – 17:00 – Stăneşti-PTA Curpen 1, PTA Curpen 2 – sat Curpen, PTA Vaidei – sat Vaidei, PTA Staţie Tratare Apă Vaidei (terţ), PTA Vălari – sat Vălari
09:00 -17:00 – Cărbuneşti-PC CEF Cojani (terţ)
09:00 -17:00 – Scoarţa-PTA 1 Câmpu Mare, PTA 2 Câmpu Mare – sat Câmpu Mare, PTA Pompe Câmpu Mare (terţ), PTA Spaţiu Comercial Câmpu Mare (terţ)
09:00 -17:00 – Albeni-PTA 2 Albeni, PTA 3 Albeni, PTA SMA Albeni, PTA Albeni Rudărie – Albeni parţial, PTA 1 Bolboceşti, PTA 2 Bolboceşti – sat Bolboceşti, PTA Pruneşti – sat Pruneşti, PTA Sonda 73 (terţ)
09:00 -17:00 – Prigoria-PTA 1 Călugăreasa, PTA 2 Călugăreasa – sat Călugăreasa, PTS Parc Călugăreasa (terţ), PTA Sonda (terţ), PTA Pompe Apa Călugăresa (terţ), PTA Dobrana – sat Dobrana, PTA Burlani – sat Burlani, PTA Negoieşti – sat Negoieşti, PTA Pompe Apă Negoieşti (terţ), PTA 1 Bucşana, PTA 2 Bucşana – sat Bucşana, PTA 1 Prigoria, PTAB 2 Prigoria, PTAB 3 Prigoria – sat Prigoria
09:00 -15:00 – Cătune-PTA Lupoiţa Sat – sat Lupoiţa
09:00 -17:00 – Muşeteşti-PTA Grui – sat Grui

31.10.2019
09:00 -17:00 – Târgu Jiu-PTA 50 SI PTA 78 localitate Componenta Slobozia, PTA 62, Străzile Calea Severinului, Timişului,
PTAB 261 UEG Mediu (terţ), PTA ACH Bârseşti (terţ), PTAB 208 CFR Bârseşti (terţ), PTA 96 Nurvil (terţ), PTAB Staţie Asfalt Şuşiţa (terţ)
09:00 -17:00 – Băleşti-PTA Băleşti 1, PTA Băleşti 2, PTA Băleşti 3, PTA Sere Băleşti, PTA Pompe Băleşti – Băleşti, PTA Platformă Cântar 60 T (terţ), PTA Rasova 1, PTAB Rasova 2, PTAB Gospodărie Apă Rasova – sat Rasova, PTA AEI Băleşti (terţ), PTA CAP Băleşti (Anairo) (terţ), PTA Ceauru 1, PTA Ceauru 2, PTA Ceauru 3, PTA Ceauru 4, PTA SMA Ceauru – sat Ceauru, PTA Staţie Epurare Ceauru (terţ), PTA Uncioaia – sat Uncioaia, PTA Tămăşeşti – sat Tămăşeşti, PTA Staţie Epurare Tămăşeşti (terţ), PTA Orange (terţ), PTA CAP Tămăşeşti (terţ), PTA Corpmetal (terţ) PTA Pompe Tălpăşeşti (terţ)
09:00 -17:00 – Dragoteşti-PTA 1 Corobăi, PTA 2 Corobăi, PTA 3 Corobăi – sat Corobăi, PTA 1 Trestioara, PTA 2 Trestioara -sat Trestioara, PTA Dragoteşti 1, PTA Dragoteşti 2, PTA Dragoteşti 3 – sat Dragoteşti, PTA Gară Dragoteşti (terţ)
09:00 – 17:00 – Bolboşi-PTA 1 Bălăceşti, PTAB 2 Bălăceşti – sat Bălăceşti, PTA 1 Bolboşi, PTA 2 Bolboşi – sat Bolboşi, PTA Bolboasa – sat Bolboasa, PTA Igirosu – sat Igirosu, PTA Ohaba Jiu – sat Ohaba Jiu, PTA Valea – sat Valea, PTA Ursoiţa – sat Ursoiţa,
09:00 -17:00 Văgiuleşti – PTA Murgileşti – sat Murgileşti, PTA Covrigi – sat Covrigi, PTA Hobiţa – sat Hobiţa
09:00 -17:00 – Negomir-PTA Baniu – sat baniu, PTA Nucet – sat Nucet, PTA Brânzăneşti – sat Brânzăneşti, PTA Raci – sat Raci, PTA Paltinu 1, PTA Paltinu 2 – sat Paltinu, PTA Orzu – sat Orzu, PTA Artanu 1, PTA Artanu 2, PTA Artanu 3 – sat Artanu, PTA Ursoaia – sat Ursoaia, PTA Negomir 1, PTA Negomir 2 – sat Negomir, PTA Bohorelu – sat Bohorelu, PTA Gospodărie Apă Negomir (terţ)
09:00 -12:00 – Târgu Jiu-PTCZ 147 – străzile Constructorilor (blocuri), Hidrocentralei (blocuri), Lotrului (blocuri şi case), Şiseşti – parţial
12:00 -15:00 – PTCZ nr. 7 – str. Craiovei, Dobrogeanu Gherea – parţial, Calea Bucureşti (pâna la PECO Lukoil), Tudor Vladimirescu, Eroilor, Agenti Comerciali sub Pasarelă, Unitatea Militară

01.11.2019
09:00 – 17:00 – Băleşti-PTA IJIL Corneşti, PTA Corneşti 1, PTA Corneşti 2, PTA Ferma Corneşti – sat Corneşti, PTA SMA Corneşti (terţ), PTA Corneşti 3 (terţ), PTA Corneşti 4 (terţ), PTA Găvăneşti – sat Găvăneşti, PTA Stolojani – sat Stolojani, PTA Tălpăşeşti – sat Tălpăşeşti,
09:00 – 17:00 – Teleşti-PTA Teleşti 1, PTA Teleşti 2, PTA Teleşti 3, PTA Bazine Apă Teleşti, PTA Pompe Teleşti – sat Teleşti, PTA Buduhala, PTA Buduhala Vii, PTS Pompe Buduhala – sat Buduhala, PTA Pompe Apă Buduhala (terţ), PTA Balastiera 1 (terţ), PTAB CEF Teleşti (terţ), PTA Şomaneşti 1, PTA Pompe Şomaneşti – sat Şomaneşti, PTA Şomaneşti 2 (terţ)
09:00 – 17:00 – Motru-PTA Agromec, PTA Autogară – Motru partial, PTCZ Confecţii (terţ)
09:00 – 17:00 – Cătunele-PTA Lupoaia 1 – sat Lupoaia partial, PTA Valea Mănăstirii – sat Valea Mănăstirii, PTA Steic – sat Steic, PTA Almisan (terţ), PTA Valea Perilor 1, PTA Valea Perilor 2 – sat Valea Perilor, PTA Cătune -sat Cătune, PTA Dealul Viilor – sat Dealul Viilor,
09:00 – 17:00 – Glogova-PTA Olteanu 1, PTA Olteanu 2- sat Olteanu, PTA lormăneşti 1, PTA lormăneşti 2 – sat lormăneşti, PTA Cleşneşti – sat Cleşneşti, PTA Glogova, PTAM Glogova 3 – sat Glogova), PTA Turofest Gater -Glogova (terţ), PTA Cămuieşti – sat Cămuieşti

02.11.2019
09:00 – 17:00 – Dragoteşti – PTA Dragoteşti 1, PTA Dragoteşti 2, PTA Dragoteşti 3 – sat Dragoteşti, PTA Gară Dragoteşti (terţ)

Lucrările pot fi reprogramate în situaţia în care condiţiile meteo sunt nefavorabile.
Informaţii actualizate despre programul acestor lucrări pentru săptămâna în curs sunt disponibile la adresa www.distributieoltenia.ro.

Scrie un commentariu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*