Acasa / Electrica / Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici

Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici

Întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici:

21.10.2019
09:00 – 17:00 – Bengeşti-Ciocadia-PTAB Bengeşti, PTA IAS Bengeşti, PTA Bengeşti Linia Mare, PTA Moară Bengeşti -Bengeşti parţial, PTAM Pompe Apă Bengeşti (terţ), PTA Gater Manuben Trans (terţ), PTA Bircii – sat Bircii
09:00 – 17:00 – Albeni, PTA Albeni 1 – Albeni parţial
09:00 – 17:00 – Săcelu-PTA Săcelu Băi 1, PTA Săcelu Băi 2, PTCZ Ojt Săcelu – Săcelu PTCZ Pct Termic Baza Tratament (terţ), PTCZ Pct Termic Blocuri Săcelu (terţ), PTA Maghereşti – sat Maghereşti, PTA Bereasca (terţ), PTA Jeriştea – sat Jeriştea, PTA Blahniţa 1, PTA Blahniţa 3 – sat Blahniţa, PTA Blahniţa 2 (terţ)
09:00 – 17:00 Târgu-Jiu, PTAB 266 – cartier Iezureni (parţial)
09:00 – 17:00 Turcineşti – PTA Turcineşti 1, PTA Turcineşti 2, PTA Turcineşti 3 -sat Turcineşti, PTA SC Beton Cons SRL (terţ), PTA Rugi 1, PTA Rugi 2 – sat Rugi, PTA Cartiu – sat Cartiu, PTA Staţie Pompe Cartiu (terţ), PTA Horezu – sat Horezu, PTS ACH Turcineşti (terţ), PTA Balastieră Sâmbotin (terţ)
09:00 – 17:00 Schela-PTA Sâmbotin 1, PTA Sâmbotin 2 – sat Sâmbotin

22.10.2019
09:00 – 17:00 Schela-PTA Arsuri – sat Arsuri, PTA Schela 1, PTA Schela 2 – sat Schela, PTA Grui 1, PTA Grui 2 – sat Grui
09:00 – 16:00 Turburea-PTA Turburea de Sus – sat Turburea de Sus,
09:00 – 16:00 Aninoasa – PTA 1 Bobaia, PTA 2 Bobaia – sat Bobaia, PTA SNG Ploieşti (terţ)
09:00 – 16:00 Săuleşti – PTCZ Irigaţii Săuleşti – Săuleşti partial, PTA Sablare Săuleşti (terţ)
09:00 – 17:00 Vladimir – PTA 1 Vladimir, PTA 2 Vladimir, PTA 3 Vladimir – sat Vladimir PTA 1 Andreeşti, PTA 2 Andreeşti, PTA Alcatel Andreeşti – sat Andreeşti, PTA Asfalt Andreeşti (terţ), PTA Gospodărie Apă Andreeşti (terţ), PTA 1 Frasinu, PTA 2 Frasinu – sat Frasinu, PTA Moţeşti – sat Moţeşti, PTA Valea Deşului – sat Valea Deşului

23.10.2019
09:00 – 17:00 Schela-PTA Gaze Frunţi (terţ), PTA Silvasan Mina Schela (terţ)
09:00 – 17:00 Hurezani-PTA Hurezani 2 – sat Hurezani parţial,
09:00 – 17:00 Licurici-PTA Negreni 1, PTA Negreni 2 – sat Negreni, Sonda 4539 Totea (terţ), PTA Sonda 4542 Totea (terţ), PARC 3 Negreni (terţ), PTA Frumuşei – sat Frumuşei, PTA Licurici 1 – sat Licurici parţial, PTA Orange (terţ)
09:00 – 16:00 Turburea -PTAB Turburea Centru – Turburea parţial, PTA CFR Turburea (terţ), PTA 1 Spahii, PTA 2 Spahii – sat Spahii, PTA Pompe Apa Spahii (terţ), PTA 1 Poiana, PTA 2 Poiana, PTA 3 Poiana – sat Poiana, PTA CFR Gilort (terţ), PTA 1 Bulbuceni, PTA 2 Bulbuceni, PTA 3 Bulbuceni – sat Bulbuceni, PTAB Cocorova – sat Cocorova, PTA Butişoaia – sat Butişoaia,
09:00 – 16:00-Ţânţăreni-PTA Floreşti 2, PTA Floreşti 3, PTA Floreşti 4, PTA Floreşti 5, PTA Floreşti 6 – sat Floreşti

24.10.2019
09:00 – 17:00 Schela – PTA Bazine Apa Gornăcel (terţ)
09:00 – 17:00 Cruşeţ – PTA 1 Bojinu – sat Bojinu, PTA 1 Văluţa, PTA 2 Văluţa – sat Văluţa, PTA Alimentare Apă Văluţa (terţ), PTA Marineşti – sat Marineşti

25.10.2019
09:00 – 17:00 Schela-PTA Gornăcel 1, PTA Gornăcel 2 – sat Gornăcel,
09:00 – 17:00 Bumbeşti – Jiu-PTA Pleşa – sat Pleşa, PTCZ Cariera Pleşa (terţ)
09:00 – 17:00 Ţicleni – PTA 2 Ţicleni – Ţicleni partial, PTA 1 Tunşi – sat Tunşi parţial

26.10.2019
1-09:00 – 17:00 Peştişani – PTCZ Casa Baraj Clocotiş (terţ), PTCZ Baraj Vaja (terţ), PTCZ SI CHE Clocotiş (terţ)
09:00 – 17:00 Cruşeţ – PTA Parc Bodăeşti (terţ), PTS Racord Sonda (terţ)
09:00 – 17:00 Filiaşi – PTA Raldin (terţ)

Lucrările pot fi reprogramate în situaţia în care condiţiile meteo sunt nefavorabile.
Informaţii actualizate despre programul acestor lucrări pentru săptămâna în curs sunt disponibile la adresa www.distributieoltenia.ro.

Scrie un commentariu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*